Menu

Начальник обласної ДАІ та його заступник – у 30-денній відпустці

Начальник обласної ДАІ та його заступник – у 30-денній відпустці

Від 11 лютого розпочато перевірку управління ДАІ в області.

- Громадська рада при УМВС звернулася до начальника УМВС із проханням провести перевірку управління ДАІ. У зверненні викладені факти проявів корупції, ніби хтось кудись незрозумілі гроші здає, – додав начальник управління ДАІ в Черкаській області Ярослав Чубатюк.

Є доручення начальника УМВС області Владислава Пустовара і з 11 лютого створюється комісія, так як громадська організація не має права проводити перевірку. Тож громадськість спільно з представниками УМВС, а саме інспекції по роботі з особовим складом, здійснюють перевірку діяльності управління ДАІ в межах тієї компетенції, яка може бути надана як представникам УМВС, так і представникам Громадської ради. До перевірки роботи ДАІ залучено сім членів Громадської ради.

У зверненні до керівництва УМВС було прохання на час перевірки відсторонити начальника УДАІ області Ярослава Чубатюка і його заступника по дорожньо-патрульній службі Олега Ткаченка від виконання службових обов’язків.

- Я так зрозумів, що це було прохання для того, аби ми не могли впливати на хід перевірки своїм адмінресурсом, – додав Ярослав Чубатюк. – Відсторонити від виконання службових обов’язків мене може або міністр внутрішніх справ, або його заступник. Якщо не має на це причини, це просто прохання, тому мною і моїм заступником прийняте рішення – я з 11 лютого йду у відпустку на 30 діб. Думаю, 30 діб вам буде достатньо, аби здійснити перевірку. Мій заступник Олег Ткаченко із 16 лютого теж у відпустці.

Ярослав Чубатюк додав, що перебуватиме не в Черкасах, а в Києві.

- Обов’язки начальника управління ДАІ в області на час перевірки, аби не було заангажованості, питань і претензій, що я вам тут заважав чи впливав, виконує Нікітенко Віталій Вікторович, прізвище якого в зверненні не згадане, – пояснив Ярослав Чубатюк. – Думаю, я вас повністю задовольнив.

Нині триває перевірка документації управління ДАІ.

вгору