Menu

Черкаські тролейбусники просять скоротити їм кількість виїздів, а приватні перевізники — підняти вартість проїзду Рекомендуємо

Черкаські тролейбусники просять скоротити їм кількість виїздів, а приватні перевізники — підняти вартість проїзду

На КП «Черкасиелектротранс» просять міську раду дозволити їм не працювати у вихідні дні, а в п’ятницю – у скороченому режимі. В такий спосіб на підприємстві планують вкластися у виділені державою на перевезення пільгових категорій кошти та не накопичити  заборгованість із зарплат. Тим часом приватні перевізники міста наполягають: працювати за існуючим тарифом не в змозі, тож просять підняти його до 4 грн.

—    Маршрутна мережа в Черкасах розбудована так, що основним пасажиром електротранспорту є пільговик, пріоритет в перевезенні платного пасажиру з 1995 року наданий автоперевізникам. У середньому за рік підприємство перевозить близько 20 млн. осіб, 13 млн. з яких — це пільговики, — констатує директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер. — Державне замовлення транспортних послуг з перевезення пільгових категорій громадян на 2015 рік для КП «ЧЕТС» зменшено на 3,8 млн. грн. в порівнянні з 2014 роком, на 4,4 млн. грн. - в порівнянні з 2013 роком. Дефіцит замовлення транспортних послуг з перевезення пільгових категорій громадян у 2015 році змушує кардинально переглянути економіку підприємства, а саме зменшити витратну частин у на 3,8 млн. грн. – це транспортна робота 2-х місяців.

Тож на підприємстві вирішили, щоб не допустити соціальної напруги в колективі через виникнення заборгованості із виплати зарплати запропонувати Черкаській міськраді частково зупинити роботу тролейбусів, а саме в п’ятницю випуск на лінію виконувати в скороченому режимі вихідного дня, а в суботу та неділю послуги з перевезення тролейбусами не надавати.

- Просимо всіх мешканців міста з розумінням поставитись до фінансових проблем КП «ЧЕТС» та маємо надію, що знайдуться шляхи вирішення проблем підприємства без скорочення обсягів транспортної роботи у 2015 році, — вибачається у своєму зверненні колектив комунального підприємства.

Тим часом черкаські перевізники звернулися до міського голови Сергія Одарича із вимогою підвищити вартість проїзду у міських маршрутках до чотирьох гривень. Аргументи традиційні: підвищення вартості пального, запчастин, амортизація обладнання, необхідність погашати кредити на взятий транспорт. Поки що мер виступає проти такого запровадження, однак історія показує, рано чи пізно перевізники все одно свого доб’ються.

– Ви хочете все фінансове навантаження перекласти повністю на людей, натомість самі нічого не бажаєте змінювати у своїй роботі, аби зекономити, – обурився міський голова Сергій Одарич, звертаючись до підприємців.

На думку Сергія Одарича, такий підхід є абсолютно неприпустимим. Оскільки за рахунок пасажирів перевізники прагнуть вирішувати власні фінансові проблеми.

Аби зменшити  фінансові втрати, перевізники пропонують навіть прибрати кондукторів з маршрутів, так підприємці сподіваються зменшити навантаження на собівартість тарифу. У такому разі саме водій мав би виконувати і функції кондуктора.

Тож як компромісний варіант міський голова запропонував внести зміни до договорів з перевізниками, підписавши додаток, який регламентуватиме можливість прибрати кондукторів з маршрутів.

– У Києві та багатьох країнах світу вже давно відмовились від послуг кондукторів. Там населення знає, що заходити у маршрутку потрібно на передні двері, сплачуючи водію за проїзд, або пред’являючи посвідчення, яке має бути вже витягнутим та розгорнутим, аби не займати зайвого часу. Тому на зупинках громадського транспорту завчасно люди займають черги на конкретний маршрут, аби не створювати скупчення під час посадки. Вважаю, що таку практику цілком може перейняти і Черкаси, – зауважив міський голова.

Разом з тим, вкотре повертаючись до теми переходу взаємовідносин з перевізниками на умови сплати за кілометраж, Сергій Одарич наголосив, що місто готове розглянути альтернативні варіанти співпраці, аби зберегти існуючий тариф.

вгору