Menu

Сергій Одарич: «Найкращий рік із точки зору фінансових можливостей минув бездарно»

Сергій Одарич: «Найкращий рік із точки зору фінансових можливостей минув бездарно»

Команда Вільних демократів завершує аналіз виконання програми соціально-економічного розвитку на 2013 рік. Відставлений міський голова Черкас Сергій Одарич підбив перші підсумки.

На початку 2013 року депутати Черкаської міської ради прийняли Програму соціально-економічного розвитку із рекордним для усієї України бюджетом. Однак влада нова, яка ініціювала та здійснила відставку міського голови, цю програму не виконала і бюджет не наповнила.

– На початку року вже були замовлені або виконані проекти реконструкції тих чи інших об’єктів, на це вже було закумульовано значну суму коштів. Однак всі напрямки роботи були абсолютно провалені, – нарікає екс-мер Черкас Сергій Одарич. – По-перше, не доведено до кінця саме наповнення бюджету, не велася робота по його ефективному використанню. Коли затверджувався бюджет, то суми були обґрунтовані. А зараз… інтерес до землі орендарів втрачено, все перевдено в корупційні схеми. Від цього страждає бюджет. Двадцять кілометрів вулиць мали бути капітально відремонтовані. Однак навіть не розпочаті роботи по вулиці Фрунзе, Мендєлєєва, Одеській, Героїв Дніпра. З горем пополам завершили ремонт дороги по вулиці Козацькій, однак не по тому проекту, який передбачав у тому числі інфраструктуру. Прикро, що не зроблено жодного кроку по реконструкції Хрещатика, мало бути три квартали чудової вулиці… Спостерігаємо і повну байдужість до соціальної сфери – не відремонтовано спортивні та актові зали в школах. Це – демонстрація повної байдужості до міста. Нереалізовані навіть ті проекти, які були заявлені. Найкращий рік із точки зору фінансових можливостей так бездарно минув. Єдиний проект, який вдалося втілити – бордюризацію міста Черкаси. Це єдине, що успішно виконано.

 

вгору