Menu

Три родини військових, що загинули на Сході, досі не можуть отримати статус для свої рідних

  • Автор  vechirka.net
Три родини військових, що загинули на Сході, досі не можуть отримати статус для свої рідних

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко разом з журналістами поспілкувалася з батьками загиблих на війні Черкащан. Троє родин військових, що поклали своє життя на Сході, і досі не можуть отримати ветеранський статус для свої рідних, повідомляє "Дзвін".

Людмила та Микола Швець зі Смілянщини втратили на війні сина. Він помер за нез’ясованих обставин 2 жовтня в м. Волноваха Донецької області від кульового поранення. Олег Швець пішов добровольцем на війну ще навесні. Був військовим, як і його батько, мав дві вищі освіти. У солдата залишився дев’ятирічний син. Вже майже півроку сім’я солдата не може добитися для свого сина підтвердження, що він загинув саме на війні.

Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко наголосила, що схожих випадків на Черкащині вже три.

- Рижак з Уманщини та Шеремет з Піщаного Золотоніського району теж загинули на війні, але офіційно хлопці виявляється померли від нещасних випадків. Складається страшна тенденція, не тільки на Черкащині, а й по Україні. Я ж спілкуюся з головами обласних рад по всій Україні, і в інших областях така ж ситуація. Мені не хочеться вірити, що це тенденція така. Не хочеться вірити, що хтось навмисне не хоче визнавати загибель солдат саме на війні і надавати їм відповідний статус.

Валентина Михайлівна радить батькам Олега Швеця обов’язково звернутися до суду, а вона в свою чергу допоможе запитами у всі інстанції аби отримати достовірні документи, що підтверджують справжні обставини загибелі черкаських солдат.

вгору