Menu

Голова облради прозвітувала про «рік відкритих дверей»

  • Автор  vechirka.net
Голова облради прозвітувала про «рік відкритих дверей»

Єдина в Україні жінка-голова облради Валентина Коваленко намагається всіма можливими способами заощаджувати бюджетні кошти та демонструвати відкритість. Про це вона повідомила, звітуючи сьогодні перед громадськістю за рік перебування на посаді, пише "Прочерк".

Так, у Валентини Михайлівни – один заступник, а не два, як це передбачено штатним розписом. Посада радника так і залишилася вакантною. На роботу із села Білозір’я голова облради їздить на власній машині.

– Я намагаюся продемонструвати, що влада може бути нормальною, простою, – наголосила пані Коваленко.

Крім того, вона зазначила, що «це був рік відкритих дверей» – завжди, коли Валентина Михайлівна не була в поїздках по області або в зону АТО, вона активно приймала всіх охочих відвідувачів. Крім того, задля відкритості влади було вдосконалено сайт облради, запроваджено відеотрансляції сесій. Сама пані Коваленко і її заступниця Наталія Кравцова здійснили десятки поїздок в райони.

За час перебування Коваленко на посаді голови облради було проведено 11 пленарних засідань 8 сесій, ухвалено кілька важливих програм та 18 звернень до українського керівництва з різних актуальних питань. Досить скромно, але на максимумі можливостей було відзначено ювілеї Тараса Шевченка і Василя Симоненка.

Багато уваги приділялося оптимізації мережі комунальних підприємств, очищення їхньої діяльності від корупційних схем. Водночас, повністю подолати корупцію так і не вдалося. Головну причину цього пані Коваленко бачить у відсутності люстрації нардепів, неможливості на законних підставах звільнити багатьох керівників різних рівнів, директорів навчальних закладів тощо. Особливо Валентина Коваленко відзначила високий рівень корупції в земельному агентстві.

– На жаль, корупція процвітає... Іде перерозподіл власності – я не боюся цих слів!.. – наголосила пані Коваленко. – Кадрова політика (щодо призначень голів райдержадміністрації) не обходиться без впливу «смотрящих» того чи іншого району з високих пагорбів. То що змінилося? Вони вже починають влаштовувати «розборки», де чия кандидатура і так далі.

Серед невдач Валентина Коваленко відзначила неможливість звільнити готельний комплекс «Дніпро» від так званої «дачі Андреєва», яка не дає підприємству нормально розвиватися. В облраді робили неодноразові спроби знайти для «дачі» інвестора, але всі врешті-решт відмовлялися.

вгору