Menu

Сьогодні на маршрути міста вийшло на 86 автобусів менше Рекомендуємо

Сьогодні на маршрути міста вийшло на 86 автобусів менше

Замість 283 автобусів, які щодня працюють на черкаських маршрутах, сьогодні городян перевозить 197 автобусів. Про це у коментарі «Вечірці» розповів директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкас Андрій Наумчук.

Ще учора міська влада запропонувала черкаським перевізникам зменшити кількість автобусів на маршрутах з 10.00 до 16.00, однак у годину пік працювати у звичному режимі. Однак перевізники пішли своїм шляхам і просто скоротили кількість автобусів на маршрутах.

Зокрема, «Чарз-Авто», який учора взагалі не випустив машини на маршрути, сьогодні різко скоротив їх кількість. Так на маршруті №20 замість 16 автобусів, передбачених угодою, сьогодні працює один. На 31-му замість 17 автобусів курсує п’ять. На 25-му замість передбачених 17-ти автобусів їздить три.

Сьогодні черкащанам узагалі не варто чекати 12-ий маршрут, там наразі не працює жодного автобусу. 2-ий маршрут припинив свою роботу з 24 лютого, Після того як виконком відмовився змінити цей маршрут, перевізник більше не випускає на нього автобуси.

Так само скоротив кількість машин на маршрутах і «Еліттранс». На маршруті №14 замість 14 автобусів курсує сім, на 27-му маршруті замість восьми машин їздить п’ять, на сьомому маршруті замість 10 — п’ять, на 22-му замість 15-ти – 12-ть, і на 36-му замість 16 – 12. Усі інші маршрути працюють у звичному режимі.

вгору