Menu

До Дня міліції Володимир Ліпандін отримав нове звання

До Дня міліції Володимир Ліпандін отримав нове звання

Минулого тижня до Дня міліції Президент відзначив черкаських міліціонерів. Полковнику міліції, начальнику УМВС України в Черкаській області Володимиру Ліпандіну присвоїли спеціальне звання генерал-майора міліції. Командир батальйону патрульної служби Управління МВС України в Черкаській області, підполковник міліції Ігор Новиков від Президента отримав медаль «За бездоганну службу» III ступеня.

Не залишилася непоміченою робота черкаських міліціонерів і черкащанами. Особливо часто й активно наші правоохоронці в останні роки працюють під час мирних мітингів та акцій. Зокрема запам'яталась участь черкаського спецпідрозділу «Беркут» у розгоні Євромайдану у Києві в ніч із 29 на 30 листопада, співпраця місцевих ппсників із тітушками в охороні входу до Черкаської обласної ради, розгін Євромайдану на Соборній площі, знесення намету майданівців перед Черкаським міськвиконкомом, переслідування черкаських активістів Євромайдану та учасників підняття прапора Євросоюзу на флагштоці перед міськвиконкомом 11 грудня.

Також читайте. Генерал міліції Микола Каплій: Не всі міліціонери кончені...

У влади свої звання та винагороди міліція заслужила, от тільки народом за останній рік ще більше стала сприйматися не як захист, а як джерело небезпеки. За дослідженнями, проведеними цьогоріч Інститутом соціології Національної академії наук України, сьогодні в Україні повністю довіряють міліції лише 0,8 відсотка опитаних громадян. Ще вісім відсотків українців міліції «переважно довіряють». Настільки низького рівня довіри українська міліція у народу ніколи не мала.

 

вгору