Menu

Як Черкаси підготували до новорічних свят

Як Черкаси підготували до новорічних свят

Цьогоріч наше місто має одну головну ялинку. У попередні роки в Черкасах ставили міську та обласну новорічні красуні. Окрім того, ялинки прикрашають площі перед Палацом культури «Дружба народів», у дворі торговельно-розважального центру «Хрещатик-сіті» та у сквері за ОДА. Скільки коштує місту новорічне убрання, намагалася з'ясувати «Вечірка».

Як зауважили у міськвиконкомі, цьогоріч Черкаси відмовилися встановлювати міську ялинку, яка зазвичай прикрашала площу перед драмтеатром. В. о. міського голови Віктор Білоусов таке рішення пояснив дефіцитом фінансів та початком ремонтних робіт фасаду будівлі драматичного театру.
Головну ялинку Черкащини встановили перед облдержадміністрацією помпезно та яскраво: із феєрверком, велетенськими ляльками й обласним керівництвом. 20-метрове новорічне дерево комунальники склали із 280 сосон різної довжини – від півметра до 3,5 метра. Сосни привезли із Руськополянського та Дахнівського лісництв. Головну ялинку області прикрасили понад два десятки світлодіодних зірок та гірлянди, а також напис “60-річчя утворення Черкаської області”.
Уже цього тижня новорічна ілюмінація прикрасить вулицю Хрещатик (від Палацу одруження до Байди-Вишневецького) та Соборну площу Черкас.
– Цього року у Черкасах не буде нової ілюмінації, ми використовуємо минулорічну. Гірляндами прикрашена Соборна площа, зокрема світловими перетяжками по бульвару Шевченка, дерева вздовж бульвару, корони і гірлянди на опорах. Вулицю Хрещатик освітлюватимуть минулорічні гірлянди, також буде підсвітлено дерева, – ділиться в. о. начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаського міськвиконкому Андрій Поліщук. – Аби вивісити та відновити всю ілюмінацію, містом уже витрачено 11 тисяч гривень.
Комунальне підприємство «Дирекція парків» традиційно цьогоріч прикрасило сквер «Юність». Тут у «Казковому містечку», окрім казкових персонажів та тварин, з'явився потяг «Дитяча мрія». Усього на новорічне вбрання скверу «Юність» витрачено 170 метрів гірлянд. На відповідальності підприємства й сквер за обл-держадміністрацією. Тут уже встановлено ялинку. Окрім минулорічних ялинкових прикрас, для неї закуплено й нові. Усього ж у вечірній час сквер за ОДА прикрашає 310 метрів гірлянд.

вгору