Menu

Виконком дав дозвіл на зведення багатоповерхівки за драмтеатром

  • Автор  vechirka.net
Виконком дав дозвіл на зведення багатоповерхівки за драмтеатром

Щойно виконавчий комітет Черкаської міської ради розглянув питання про надання містобудівних умов та обмежень підприємцю на забудову "ями" за драматичним театром, пише vikka.ua.

Член виконкому від громадськості Сергій Гончар заявив, що він не буде голосувати за надання дозволу на будівництво на пішов із засідання.

На засідання прийшли представники колективу драмтеатру. Вони зазначили, що виступають проти будівництва багатоповерхівки на тому місці, оскільки це знищить вигляд театру.

- Ви обрані людьми, ви відповідальні перед містом, перед громадою, перед Богом і перед майбутнім. Зараз ви ухвалите рішення або на користь інтересу одної людини, або на користь майбутнього. Потрібно відновлювати дух міста, а не знищувати його! – заявила одна з акторок.

Натомість член виконкому від Координаційної ради сил Майдану Іван Кієнко запропонував перенести розгляд питання та дати час забудовнику внести правки у проект забудови.

Зрештою під час голосування восьмеро членів виконкому підтримати проект рішення про надання дозволу на будівництво, троє – утрималося.

Утрималися під час голосування Іван Кієнко, Олексій Романов, Анатолій Рекун.

вгору