Menu

У Черкасах може зникнути частина поштових відділень

  • Автор  vechirka.net
У Черкасах може зникнути частина поштових відділень

В обласному центрі може закритися сім відділень поштового зв’язку. Черкаська дирекція «Укрпошти» просить депутатів міськради втрутитися в ситуацію.

-  Наразі в Черкасах працює 25 відділень, але незабаром їх може стати значно менше, - каже голова фракції «УДАР» у Черкаській міській раді Сергій Кудактін. – Справа в тому, що для одинадцяти відділень дирекція «Укрпошти» орендує приміщення, які перебувають у комунальній власності міста. Але для «Укрпошти» утримання цих відділень нерентабельне, тож під загрозу закриття вже потрапило сім відділень.

Це поштові відділення №№ 3, 8, 9, 18, 20, 23, 32. Витрати за оренду міських відділень поштового зв’язку щомісяця становлять 15 тис. грн.

-    Насправді для міста це невеликі гроші й ними не наповниш бюджет, - зазначає депутат. – А от якщо ці відділення закриються, то, мабуть, неважко здогадатися, які настрої це викличе серед людей похилого віку. Для оплати рахунків, чи для будь-яких інших поштових послуг їм доведеться йти в сусідні райони.

Сергій Кудактін переконаний, що орендну ставку для «Укрпошти» потрібно значно зменшити.

-   Дирекція пошти просить нас зменшити витрати на оренду приміщень до 1 гривні за 1 кв. м. нерухомого майна або ж дозволити їм платити як бюджетникам, тобто 1 гривню в рік. На мою думку, місто має піти на такі умови, адже мова йде про об’єкти соціального значення, - наголошує депутат.

На найближчій сесії міськради фракція «УДАРу» проситиме колег-депутатів підтримати цю пропозицію.

вгору