Menu

Азовець із Черкас отримав поранення від обстрілу гранатометом

  • Автор  vechirka.net
Азовець із Черкас отримав поранення від обстрілу гранатометом

Черкаський боєць полку "Азов" Максим Шовтенко з позивним "Корсун" 15 лютого під час зачистки селища Широкіно отримав поранення. Осколок від обстрілу АГС потрапив у праве бедро. Про це інформують у Facebook на сторінці спільноти "Цивільний корпус "Азов" Черкащина", повідомляє vikka.ua.

Бійця евакуювали з поля бою і доставили спочатку в лікарню Маріуполя, потім в Дніпропетровськ, звідти – в Київ, де йому зробили операцію.

На початку березня "Корсуна" перевезли додому в Корсунь-Шевченківський. Тут йому мають зняти шви, після чого на бійця чекає курс реабілітації для відновлення опорно-рухового апарату ноги. Після одужання Максим Шовтенко планує знову повернутися в полк "Азов".

Всіх небайдужих просять допомогти з придбанням необхідних ліків для повного одужання бійця. Також просять допомогти зібрати кошти на амуніція, яка була пошкоджена під час бойових дій.

Фінансову допомогу можна перераховувати на картку ПриватБанку № 5168 7572 0609 1953 на ім'я голови Черкаського осередку Цивільного корпусу "Азов" Майорова Даниїла Андрійовича.

вгору