Menu

Обурені жителі Корсунь-Шевченківського на три години перекрили трасу

  • Автор  vechirka.net
Обурені жителі Корсунь-Шевченківського на три години перекрили трасу

У п’ятницю у Корсуні-Шевченківському місцеві жителі на три години перекривали трасу Київ-Ізварине. Таким чином вони привертали увагу до приватизації через Держкомземагенство десяти гектарів землі, яку місцеві використовували під городи вже більше десятиліття. Як інформує ТСН, у більшості містян відібрали городи, якими вони користувалися понад 20 років. Обласне управління Держземагентства передало земельні ділянки у приватну власність, нікого при цьому не попередивши.

Людям не запропонували також приватизувати наділи. Тож понад 400-та гектарів перейшли в приватну власність. Приміром, 6 гектарів, які раніше ділили між собою 50 господарів, тепер перейшли одній родині. Інша частина людей, які отримали землю, взагалі з інших областей. Містяни обурені, тепер вони не мають можливості господарювати. Як виживуть у такі скрутні для країни часи без своєї городини - люди не уявляють. Кажуть, у Держземагентстві процвітає корупція. Мовляв, таким чином чиновники заробляють гроші.

- Подія була гучною. Акція зібрала близько 200 людей. До неї долучились очільники району та депутати міської і районної ради. Люди були збурені діями місцевої влади, що вони не хочуть діяти та захистити їхні інтереси», – повідомив в коментарі «Прочерку» активіст Юрій Путря. - Вимоги пікетувальників: звернутися до голови ОДА з вимогою про відкриття кримінального впровадження проти держслужбовців обласного Держкомзема та місцевого. Також звернутися до Верховної Ради про внесення змін до Закону «Про Державний земельний кадастр», а саме надавати місцевому самоврядуванні довідку про наявність вільних земельних ділянок.

Якщо влада не зверне увагу на їхні проблеми, люди готові 3 квітня перекрити залізницю і їх навіть не лякає кримінальна відповідальність.

вгору