Menu

Юрій Ткаченко: «Зняття радянської символіки – не на часі»

Юрій Ткаченко: «Зняття радянської символіки – не на часі»

Питання зняття радянської символіки, за словами голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, обговорювалось ще минулого року. За його словами, це варто робити, як тільки з’явиться така можливість.

- На це потрібні кошти, але зараз кошти необхідніші для наших військових, малозабезпечених. Вважаю, що зараз це питання не на часі, - пояснив Юрій Ткаченко.

Минулого року прорахували вартість комплексу робіт зі зняття радянської символіки, і це склало близько 300 тисяч гривень по цінах 2014 року. 

Щодо перейменування частини вулиць у Черкасах, Юрій Ткаченко вважає це за потрібне, оскільки є назви радянських вождів.

- Є і мною запропоновані зміни назв вулиць м. Черкаси, направлені певні листи в міську раду, запропоновано найближчим часом прийняти рішення по Алеї Слави –це вул. Кірова. Це важливо, тому що там будуть встановлені пам’ятники, бюсти наших героїв сучасності. Перейменування – на часі і це необхідно робити зараз , - додав Юрій Ткаченко. – Ми задавали питання, які витрати можуть бути для населення. Витрат по суті немає. Для цього потрібні лише вольове рішення депутатського корпусу і обговорення з громадськістю. Сподіваємось, міська рада найближчим часом прийме таке рішення.

вгору