Menu

Субсидіями за три місяці цього року скористались на 11 тисяч черкащан більше, ніж торік Рекомендуємо

Субсидіями за три місяці цього року скористались на 11 тисяч  черкащан більше, ніж торік

У порівнянні з минулим роком за січень-березень субсидіями скористались більше 59 тисяч черкащан, а це на 11 тисяч більше, ніж минулого року, а по сумі – на 36 млн грн більше. Загальна сума субсидій склала 56 млн грн. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

За його словами, на одну родину в середньому компенсація за комунальні послуги складе близько 400 гривень.  

Субсидія буде заповнюватися й призначатися на підставі двох документів – заяви й декларації. Цього тижня заяви про призначення житлових субсидій будуть надіслані кожному черкащанину. На її звороті міститиметься декларація, яку повинні заповнити мешканці. Також кожен мешканець отримає інструкції про порядок заповнення бланків, заяв і декларації. На бланку заяви також указано телефон «гарячої лінії».

- Сьогодні буде проведена нарада із представниками Обленерго та Укрпошти, оператори яких залучені до цієї роботи. Є моє доручення провести з головами сільрад, міськими головами відповідні наради щодо проведення роз’яснювальної роботи серед населення, - повідомив Юрій Ткаченко.

Достовірність даних у заяві декларації органи соціального захисту перевірятимуть вже після призначення субсидії. Якщо після перерахування субсидії заявнику буде виплачена надмірна сума, то заявник, згідно з законом, у подвійному розмірі перераховує ці кошти на бюджетний рахунок. Раніше субсидія призначалась на півроку, нині її термін – рік. І буде продовжена автоматично, оскільки є всі необхідні дані про особу. Право на оформлення субсидій надається зареєстрованим у житловому приміщенні, але які орендують житло і теж сплачують комунальні платежі.

- Кожна родина повинна зрозуміти, що у зв’язку з подорожчанням це дозволяє родині зекономити певні кошти, адже всі ми розуміємо, що не так швидко відбувається збільшення зарплат, - додав Юрій Ткаченко.

вгору