Menu

Кузьмінський не виключає свого повернення в черкаський університет

  • Автор  vechirka.net
Кузьмінський не виключає свого повернення в черкаський університет
Екс-регіонал, депутат облради Анатолій Кузьмінський не виключає, що братиме участь у виборах ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Про це Анатолій Кузьмінський повідомив в коментарі «Прочерку».

Він також відреагував за заяви деяких активістів, які прогнозують повернення Кузьмінського і в політику.

Як зазначив Анатолій Іванович, він немає ніяких політичних амбіцій.

– Для мене неперехідна цінність – це університет, де я вчився і працював, і колектив якого ціную. Цей колектив і є мені небайдужим. А політика чи щось інше мене це цікавить.

– У разі повернення в університет наскільки легко буде налагоджувати зв’язки з новими групами впливу, які бачитимуть на посаді ректора когось іншого?

– Подивимося. Життя покаже, бо воно мудріше за нас. Але я принаймні твердо можу сказати, що політичних цілей немаю. Це брудна справа. І якщо я десь і брав участь, то це було вимушено, бо так складалася ситуація. Насправді ж мене цікавить університет, наука, освіта, – наголосив Анатолій Кузьмінський.

Нагадаємо, що Анатолій Кузьмінський раніше очолював ЧНУ.

Як відомо, вибори ректора відбудуться 23 квітня.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менше як десять років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографією, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання, довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. №1465 («Офіційний вісник України», 2000 р., №39, ст. 1656); копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки.

Документи надсилати на адресу: 01135, м. Київ–135, проспект Перемоги, 10,
Міністерство освіти і науки України. Телефон для довідок: 481-32-35.

Проте час подання документів завершується і днями вже стане відомо кількість претендентів на посаду.

вгору