Menu

Будівництво у сквері за драмтеатром загрожує самій споруді драмтеатру

Будівництво  у сквері за драмтеатром загрожує самій споруді драмтеатру

З такою інформацією на сесії Черкаської міської роди виступив в. о. художнього керівника драмтеатру Сергій Проскурня.

- Я прошу вас посприяти негайному припиненню будівельних робіт і можливо шукати компромісу у цьому питанні, але робити це відкрито і публічно. Будівництво загрожує будівлі драматичного театру. Роботи тривають увечері, коли йдуть вистави. Над партером дрижить люстра і люди бояться, чи не впаде ця люстра на них. Ми маємо ризики безпеки працівників театру, - звернувся до депутатів Сергій Проскурня.

Його підтримали і представники громадськості нашого міста. Вони вимагають від влади зупинити будівництво, інакше будуть вимагати відставки секретаря міської ради та виконавчого комітету, а як не вийде – то загрожують народовладдям.

Їх заспокоїв міський голова Сергій Одарич. Зокрема він сказав, що на початковому етапі будівельні обмеження виконкомом були надані фірмі-забудовникам на таких підставах: «Будівництво ведеться безпосередньо біля задньої стінки театру. Забудова відбувається майже на усій території скверу. Відповідно до тих вимог, житловий будинок мав би зводитися на 5 секцій та 12 поверхів. Паркінг, призначений для мешканців цього будинку, розташований за 2-3 квартали від цього будинку на території колишнього полігону. І близько 3,5 тис. кв. метрів у цій будівлі призначено для торговельних площ».

- Я зупинив це рішення виконкому, кілька разів зустрічався із представниками фірми-забудовника. У результаті ми отримали від забудовника заяву із проханням надати нові будівельні обмеження. Уже йдеться про будівництво не п’яти, а трьох секцій, середня з яких має 11 поверхів, а бокові – по 9 поверхів. Будівництво вестиметься ближче до вулиці Гоголя, між будівлею і драмтеатром буде сквер, в якому забудовник розташує і пам’ятник Григорію Нарбуту. Окрім того, площа торгівельних місць зменшиться до 1,4 тис. кв. м, - зауважив Сергій Одарич.

вгору