Menu

Чигиринщина з новим очільником

  • Автор  vechirka.net
Чигиринщина з новим очільником

Чигиринський район, де впродовж трьох місяців не вщухали суперечки з приводу кандидата на посаду голови Чигиринської РДА, нарешті з керівником. Ним став Володимир Клименко.

Представити нового керівника чигиринській громаді, працівникам РДА приїхав  заступник голови Черкаської ОДА  Юрій Сас.
- Після ряду невдалих спроб з призначенням попередніх кандидатур, район нарешті отримав свого керівника, - зазначив Юрій Сас. – Це якраз той вихід із ситуації, що може примирити всіх раніше невдоволених.
Заступник очільника області попросив чигиринців підставити плече допомоги Володимиру Андрійовичу, адже він у районі людина нова. Сам Володимир Клименко зазначив, що основні проблеми району йому відомі, тому прийшов сюди працювати у якості антикризового менеджера. Дуже хоче, аби Чигиринщина назавжди позбавилась звання «депресивного» району.
- Я сподіваюсь на співпрацю небайдужих до цього краю людей, - закликав новопризначений очільник. – Усім, хто має намір заважати мені у роботі,  скажу, що вони даремно витратять свій час.  

Довідка:
Клименко Володимир Андрійович  
1982 р. н., село Степанки, Черкаського району
Стаж роботи – 9 років
Останнє місце роботи – сільський голова с. Степанки
Призначений на посаду голови Чигиринської РДА  розпорядженням Президента Україні № 388/2015-рп від 31 березня 2015 року.

вгору