Menu

Чотирьох міліціонерів підозрюють у катуванні та незаконному позбавленні волі черкащан

  • Автор  vechirka.net
Чотирьох міліціонерів підозрюють у катуванні та незаконному позбавленні волі черкащан

Чотирьох працівників органів внутрішніх справ підозрюють у незаконному позбавленні волі двох жителів одного із сіл Черкаського району. Також міліціянтам закидають здійснення погроз вбивством із застосуванням зброї і спецзасобів та спричиненні потерпілим тілесних ушкоджень. Про це vikka.ua повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Міліціонерам вже оголошено про підозру у вчиненні злоченів передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 146 (викрадення двох осіб за попередньою змовою групою осіб із застосуванням зброї) та ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади, тобто умисне вчинення працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих їм прав чи повноважень, що супроводжувалось погрозою застосування насильства, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Наразі до суду подано клопотання про застосування підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад. Досудове розслідування триває.

вгору