Menu

600 літрів куті приготують черкащанам на Різдво

  • Автор  vechirka.net
600 літрів куті приготують черкащанам на Різдво

Фестиваль «Смачна кутя» відбудеться на Соборній площі Черкас. Для черкасців та гостей  міста приготують близько 600 літрів куті та 200 літрів узвару, якими безкоштовно частуватимуть  усіх бажаючих. Про це повідомляє КП «Дирекція парків».

Його директор Олександр Радуцький розповів, що уже з дев’ятої ранку кухарі працюватимуть на Соборній площі, щоб приготувати традиційні різдвяні страви.

О 12.30 черкащани зможуть почастувати кутю за рецептами п’ятьох команд, назви яких вже запам’яталися черкасцям та гостям нашого міста по цьогорічному фестивалю «Сила Борщу». Це команди – КП «Дирекція парків», ГО «Молода громада», Навчальний центр Державної прикордонної служби України «Оршанець», кафедра розвитку туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету і ТРЦ «Любава».

– На минулому фестивалі наша команда готувала борщ із півня. Містяни були задоволені та дякували за смачний  обід. На цей раз ми плануємо приготувати таку кутю, щоб усім стало  цікаво дізнатися секретні інгредієнти різдвяної страви, – інтригує директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

А от учасники команди Навчального центру Державної прикордонної служби України «Оршанець» запевняють, що їхню польову кухню черкащани стовідсотково не зможуть обійти боком.

Організаторами фестивалю виступає міська влада Черкас, агенція свят «Вам і не снилось» та КП «Дирекція парків».

вгору