Menu

Ректором Черкаського національного обрано Олександра Черевка

  • Автор  vechirka.net
Ректором Черкаського національного обрано Олександра Черевка

Завершено вибори ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перемогу отримав доктор економічних наук, доцент Черевко Олександр Володимирович, набравши 67,8% голосів від кількості тих, хто проголосував.

Підрахунок тривав упродовж двох годин у присутності всіх кандидатів на посаду ректора університету, їхніх представників, представника Міністерства освіти і науки Сергія Бондарчука, представників громадської організації “Правий сектор”, знімальної групи Черкаської облдержтелерадіокомпанії “Рось”. Підраховували голоси в холі навчального корпусу №3, де й проходило голосування.

Проголосували 666 осіб, що становить 94,7% відсотків від загальної кількості тих, хто мав право голосувати.

На посаду ректора університету, крім Олександра Черевка, балотувалися: доктор економічних наук, доцент Назаренко Сергій Анатолійович, який набрав 0,57%; доктор фізико-математичних наук, професор Стеблянко Павло Олексійович, що отримав 2,53% голосів; доктор педагогічних наук, професор Тарасенкова Ніна Анатоліївна, яка отримала 20,11%.

Переможця виборчих перегонів привітав колектив. Олександр Володимирович, у свою чергу, подякував усім за довіру.

 - Уперше в цьому університеті відбулися демократичні, прозорі, відкриті вибори. Усі могли переконатися, що процес проходив організовано, спокійно, з дотримання вимог чинного законодавства. Дякую своїм виборцям і хочу сказати, що я виправдаю їхню довіру. Зроблю все, щоб Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького був провідним вищим навчальним закладом не тільки в області, а й в Україні, щоб він став центром науки, освіти, культури і духовності. Я переконаний: з таким амбітним науково-педагогічним колективом, такими креативними і патріотичними студентами ми це зробимо.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

вгору