Menu

Під час ЗНО в Умані абітурієнтка влаштувала істерику

  • Автор  vechirka.net
Під час ЗНО в Умані абітурієнтка влаштувала істерику

24 квітня Черкаський осередок Громадянської мережі "ОПОРА" взяв участь у спостереженні за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Цього року для складання ЗНО в області зареєструвалося 8 865 осіб. 

Загалом, спостерігачі зафіксували високий рівень підготовки й проведення тестування в Черкаській області, пише vikka.ua.

Натомість були й випадки недотримання процедур. Зокрема, у пункті тестування, що розташований в Уманському національному університеті садівництва, абітурієнтка не встигла заповнити бланк відповідей і після прохань інструкторів віддати бланк влаштувала гучну істерику.

У пункті тестування, що знаходиться в УДПІ імені Павла Тичини, спостерігачу заборонили бути присутнім під час наради персоналу. Однак, після спілкування із керівництвом він таки потрапив на збори.

Спостерігачі вважають, що цей випадок трапився через те, що довелося залучати більшу кількість нового, ще не досвідченого персоналу. Адже цього року створено найбільше пунктів тестування – 35, що дало можливість провести ЗНО з української мови та літератури в один день.

Зафіксовано, що цьогоріч абітурієнти запізнювалися помітно рідше, адже їх централізовано привозили зі шкіл, віддалених від міст, де проходило тестування. Окрім цього, меншою стала й кількість тих, хто не з’явився чи забував необхідні документи для складання тестів.

Абітурієнти продовжують залишати із собою мобільні телефони та інші технічні засоби. Через це їх вилучають із пунктів тестування

вгору