Menu

Черкаські дитсадки і школи, які найбільше допомагали нашим військовим у зоні АТО, отримають почесні відзнаки

  • Автор  vechirka.net
Черкаські дитсадки і школи, які найбільше допомагали нашим військовим у зоні АТО, отримають почесні відзнаки

На свій випускний школи і дитсадки, які виявили найбільшу активність у допомозі нашим військовим у зоні АТО, отримають почесні відзнаки від «Автомайдану-Черкаси».

- Черкаські діти ростуть активними патріотами, що з власної ініціативи проводять благодійні концерти та ярмарки, збір макулатури, кошти від яких ідуть на потреби наших військових у зоні АТО, плетуть маскувальні сітки, - констатує голова ГО «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко. –  Ось лише кілька фактів – про найактивніших: черкаська школа №12 сплела маскувальну сітку, черкаський колегіум «Берегиня» зібрав більше 100 кг макулатури, кошти від чого пішли на закупівлю запчастин для техніки 43-ї артилерійської бригади. Дитсадки №81 «Незабудка» та №37 «Ракета» зібрали  макулатуру, кошти від чого пішли на укомплектування одягом та закупівлю запчастин для техніки 43-ї артбригади.
Черкаська санаторна школа-інтернат  № 14 має чудову традицію благодійних ярмарків, до яких діти разом із батьками та вчителями готують різні смачні страви на продаж. Виручені понад 6 тисяч гривень від останнього такого ярмарку шкільна президентська рада передала «Автомайдану-Черкаси» - на придбання формених кашкетів для особового складу 43-ї артилерійської бригади. Завдяки ж учням, батькам та вчителям Черкаської спеціалізованої школи №20 (які за тиждень зібрали 1198 кг макулатури), для 43-ї артбригади вдалося придбати  два планшети, які будуть використовуватися у розрахунках установок для стрільби.   Крім того, учні та вчителі за 4 дні зібрали солодощі для артилеристів, які 28 квітня «Автомайдан-Черкаси» транспортував до АТО.
Відтак, до випускних ми плануємо відвідати усі школи та дитсадки міста,  завдяки яким наші хлопці у зоні АТО отримують постійну допомогу – і вручити їм заслужені відзнаки за їх буденний героїзм і допомогу у захисті нашої батьківщини.

вгору