Menu

У шести районах області плануються звільнення керівників Держгеокадастру Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
У шести районах області плануються звільнення керівників Держгеокадастру

У шести районах Черкаської області в управліннях Держгеокадастру очікуються кадрові зміни. Про це на сьогоднішній нараді щодо розгляду звернень по земельним питанням повідомив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області Роман Прудкий, пише "Прочерк".

Він зауважив, що нині проведені співбесіди з начальниками районних відділів, інформація була озвучена в Києві.

– Чи не плануєте звільняти і смілянського очільника Держгеокадастру, де взагалі діє сімейний підряд? – уточнила голова облради Валентина Коваленко, яка головувала на нараді.

– Зміни будуть в шести районах. Керівництвом поставлене завдання – ніяких сімейний підрядів, – наголосив Роман Прудкий.

У той же час, Роман Прудкий зауважив, що керує структурою не так і давно, а на наведення ладу треба час.

– Я був призначений 27 квітня. З цього періоду надходять щоденні звернення. Питань дуже багато. І треба в подальшому унеможливити проблемні земельні питання. Тож нами ініційовано створення громадської ради, куди б увійшли представники громадськості з районів, щоб рішення враховували думку всіх сільгоспвиробників. Також розглядається положення сформувати науково-технічну раду, – відзвітував керівник. – Стосовно спірних питань, то є близько 80 судових звернень. Ми беремо в них участь. І я запевняю: робота буде проводитися в рамках законодавства.

Зокрема, за словами Прудкого, проводиться службове розслідування по керівнику Корсунського районного відділу Держгеокадастру.

– На сьогодні ми провели аналіз, зробили інвентаризацію всіх наказів, які були видані обласним управлінням з 2013 році. Заборгованість по розгляду звернень громадян на сьогодні складає близько 3 місяців. Ми це все запускаємо в роботу, але ж за день все вирішити не можливо… – поскаржився Прудкий.

Присутня на нараді депутат облради Наталія Старікова обурилася, що створення громадських рад, на її думку, лише затягне далі процес оформлення землі.

вгору