Menu

"На Черкащині процвітає "махновщина", — Любов Майборода

  • Автор  vechirka.net
"На Черкащині процвітає "махновщина", — Любов Майборода

З такою заявою виступила на нараді по земельним питанням в Черкаській обласні раді депутатка від групи «Гідність» Любов Майборода. Це, на її думку, проявляється у постійних протестних акціях та перекритті доріг громадами тих чи інших міст та сіл, пише "Вичерпно".

— Перекриття доріг на Черкащині стало масовим явищем. А голова обласної ради, на превеликий жаль, це заохочує. У нас вже кожна сесія розпочинається протестним флешмобом, — сказала Любов Майборода.

За словами Любові Володимирівни, зараз навпаки потрібно оберігати інвесторів (а не влаштовувати протести), адже від них залежить економічна потужність регіону та розвиток соціальної сфери.

Вислухавши пані Майбороду, голова облради Валентина Коваленко апелювала їй, що якщо звернення людей до влади по вирішенню їхніх наболілих питань — це флешмоб, то і нирочники (люди з хронічним захворюванням нирок, які потребують процедури гемодіалізу — ред.), яких приводила на сесію Любов Володимирівна, теж ні що інше як флешмоб.

Відстоювання інтересів Олександра Короткова, якого громада Тальнівщини звинувачує у рейдерському захопленні їхніх земель, побачили у виступі Любові Майбороди присутні на засіданні сільгоспвиробники.

— Пані Майборода, ми готові вам безкоштовно надати у користування 1,5 гектара землі, — сказав голова спілки сільгоспвиробників Тальнівщини Іван Терещук. — Ви доведете її до ладу, а потім прийде такий як Коротков і забере її, щоб розширюватися.

Ми самі, без таких «великих» інвесторів, заробимо і для себе, і для своїх родин, для села, тільки не заважайте нам.

вгору