Menu

Замість Пидорича – Кожушко, замість Гвоздя – Озеран

  • Автор  Тетяна Роговська
Замість Пидорича – Кожушко, замість Гвоздя – Озеран

У Черкасах – новий молодий прокурор, у рятувальників області – новий керманич.

4 червня 2015 року наказом Генерального прокурора України на посаду прокурора міста Черкаси призначений Олександр Кожушко.

Наголосивши колезі, що він «повинен завжди бути поза політичними інтригами, які виникають у Черкасах та керуватися виключно вимогами чинного законодавства», 5 червня прокурор області Юрій Шеремет представив колективу прокуратури міста Черкаси новопризначеного керівника - радника юстиції Олександра Кожушка. Із квітня минулого року до 7 квітня 2015 року прокуратуру Черкас очолював Сергій Пидорич. Нині він обіймає посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури області. Із 7 квітня обов’язки прокурора міста Черкаси виконував заступник прокурора м. Черкаси Олексій Павленко, а з 7 травня – Юлія Пасічна.

Довідка: Кожушко Олександр Миколайович народився у 1978 році в м. Звенигородка. Має стаж роботи в органах прокуратури України понад 13 років, Канівську міжрайонну прокуратуру очолює з 2010 року. Посада Канівського міжрайонного прокурора нині залишається вакантною. В.о. прокурора району з 5 червня 2015 року виконує заступник Канівського міжрайонного прокурора Чумаченко Олександр Юрійович.

Кадрові зміни відбулися і в обласному управлінні ДСНС. Виконуючим обов’язки начальника обласного управління Державної служба з надзвичайних ситуацій призначено полковника служби цивільного захисту 42-річного Сергія Озерана, який до цього обіймав посаду заступника начальника Управління ДСНС у Черкаській області. Нагадаємо, наприкінці березня 2015 року на пропозицію міністра внутрішніх справ Арсена Авакова після затримання глави Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його першого заступника Василя Стоєцького, які організували корупційну схему тендерної закупки паливно-мастильних матеріалів за завищеними цінами. Кабмін звільнив усе регіональне керівництво ДСНС. Підозрюючи в причетності до цієї схеми. 56-річний Віктор Гвоздь очолював управління ДСНС у Черкаській області з лютого 2013 року, до цього із 2007 року обіймав посаду начальника територіального управління МНС області.

вгору