Menu

На Канівщині рідним атовців вручили комплекти літньої форми та берці

  • Автор  vechirka.net
На Канівщині рідним атовців вручили комплекти літньої форми та берці

10 комплектів літньої форми та берців вручили родинами учасників АТО Канева та Канівського району, котрі нині несуть службу на передовій. Одяг та взуття передали сім’ям голова Канівської РДА Сергій Дубенець, директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Сергій Міщенко та військовий комісар Віталій Орел.

– Придбати форму та взуття вдалось завдяки фінансовій підтримці ПрАТ «Миронівська птахофабрика», що вже не вперше допомагає канівським патріотам. Безперечно, звернень надходить більше і ми будемо й надалі шукати можливості для задоволення таких потреб, зокрема, й залучаючи відповідальний бізнес, небайдужих людей, – сказав голова РДА.
Цю думку підтримав і воєнком Віталій Орел, відзначивши активну позицію районної влади, котра не стоїть осторонь проблем атовців: «Зараз складні часи, державних коштів не достатньо на повне забезпечення армії, тож завдяки ініціативності й підтримці влади, допомозі спонсорів намагаємося забезпечувати наших хлопців необхідними речами».
Директор підприємства ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Сергій Міщенко наголосив, що відповідна робота триватиме й надалі, а також побажав присутнім, щоб їхні рідні чоловіки якнайшвидше повернулися додому живими та здоровими.

вгору