Menu

В області - новий прокурор Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
В області - новий прокурор

Сьогодні заступник Генерального прокурора України Олег Заліско представив колективу прокуратури Черкаської області новопризначеного керівника старшого радника юстиції, 49-річного Сергія Овчаренка. Нагадаємо, прокурор Черкаської області Юрій Шеремет обіймав посаду з листопада минулого року.

Під час представлення Олег Заліско охарактеризував Сергія Овчаренка як досвідченого і високопрофесійного працівника, наголосив на найголовніших завданнях у роботі органів прокуратури і, зокрема що стосується боротьби з корупцією, а також окреслив перспективи реформування у зв’язку з введенням у дію нового Закону України «Про прокуратуру».

А Сергій Овчаренко запевнив, що він особисто і колектив прокуратури Черкаської області прикладуть максимум зусиль, щоб на території області панувала законність, виправдовувалась довіра громадян та піднявся авторитет органів прокуратури у цілому.

Довідково: Овчаренко Сергій Анатолійович народився у 1976 році в м. Мена Чернігівської області. Має стаж роботи в органах прокуратури України понад 15 років. Почавши трудову діяльність із посади слідчого прокуратури міста Чернігова, дійшов до першого заступника начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України. З грудня 2014 року обіймав посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

Сергій Овчаренко був призначений на посаду прокурора Черкаської області 18 червня 2015 року наказом Генерального прокурора України.

вгору