Menu

Ремонт доріг державного значення профінансовано лише 50%, а місцевого – на 7%

  • Автор  Тетяна Роговська
Ремонт доріг державного значення профінансовано лише 50%, а місцевого – на 7%

Укотре голова області Юрій Ткаченко висловив своє невдоволення роботою керівництва Служби автомобільних доріг. Про це він вказав під час сьогоднішньої прес-конференції.

- Я звернувся на відеоселекторі до віце-прем’єр-міністра з тим, щоб керівник Укравтодору приїхав до нас подивився на стан доріг. Мене не задовольняє робота і саме відношення керівництва Служби автомобільних доріг, - зазначив Юрій Ткаченко. – Я вже не раз звертався до керівництва і є критика в мій адрес, але я готовий і далі критикувати Службу. Поки не будуть прийняті звичайні рішення. Ми ті самі дороги ремонтуємо по декілька разів, проводячи ямковий ремонт, а це не задовольняє громадськість.

За даними проведеного опитування, додав голова області, найгірші дороги в Драбівському, Христинівському, Тальнівському, Чорнобаївському районах. Це свідчить про недостатність фінансування. Ремонт доріг державного значення профінансовано лише 50%, а доріг місцевого значення – на 7%.

Щодо фінансування, то в облавтодор надійшло 37 млн грн. Більша частина цих грошей піде не на ремонт доріг, а на погашення кредиторської заборгованості, яка складає 40 млн грн.

- А в комунальних підприємствах, як завжди, є корупційна складова. Якщо зараз не змінити кардинально цю систему і не віддатися приватним структурам із гарантією і поставити це на контроль, - упевнений Юрій Ткаченко. - Хто надасть гарантію? Облавтодор? Держава в державі гарантію ніколи не надасть.

На думку голови області, система потребує кардинальних змін, адже саме керівництво працює неефективно.

- Ви подивіться дороги на в’їзді у Шполянський район. Або Звенигородський район, Шевченків край: на кордоні немає дороги, а водії бортують колеса. А це наше обличчя. Також мене турбує якість дороги в напрямку до Сміли, яка зруйнована великовантажними транспортом, - долав Юрій Ткаченко.

Голова Черкаської ОДА звернувся до міністра інфраструктури з тим, аби збільшили фінансування і перенесли кошти з осені на літні місяці. Перші кошти вже надійшли. Наскільки ефективно їх використають, побачимо…

вгору