Menu

Демобілізовані бійці батальйону "Черкаси" відвідали родини загиблих побратимів

  • Автор  vechirka.net
Демобілізовані бійці батальйону "Черкаси" відвідали родини загиблих побратимів

Військові 14 батальйону разом із головою «Спілки воїнів АТО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександром Тіхоновим відвідали сім’ї загиблих бійців.

Рядовий Дмитро Пожарський із м. Умань та старший лейтенант Роман Бевз, с. Леськове, Монастирищенського району загинули у жовтні минулого року під Волновахою під час артилерійського обстрілу. Співслуживці завітали до родин загиблих, надали їм матеріальну допомогу, відвідали могили загиблих побратимів, а також з’ясували чи існують у сімей якісь проблемні питання.

– Мета нашої спілки допомагати як військовим, так їхнім родинам. Ми піклуємося про своїх товаришів та не залишимо їх у біді, розділимо з родинами їхнє горе. Якщо у когось виникатимуть проблеми, то може сміливо звертатися до Спілки воїнів АТО «ЧЕРКАЩАНИ» і ми докладемо максимум зусиль, аби розібратися із проблемними питаннями, - зауважив Олександр Тіхонов, голова «Спілки воїнів АТО «Черкащани».

Після відвідин сім’ї Бевза, зокрема, з’ясувалось, що родина хоч і отримала квартиру, однак прав власності на неї поки що немає. Оскільки жодних юридичних документів так і не передали дружині загиблого воїна. Маючи трьох дітей, дружина Романа Ірина Бевз не може присвячувати багато часу вирішенню цієї проблеми. Тому допомогти розібратися із ситуацією допоможуть колеги-військові.

В Умані з ветеранами зустрівся міський голова Олександ Цебрій, який виказав свою пошану воїнам та обіцяв і надалі підтримувати родини бійців, живих і загиблих. Керманич Умані також оперативно зреагував на звернення бійців про скорочення пільг родинам ветеранів та, принаймні, найближчим часом в Умані має бути вирішене питання про безкоштовний проїзд в громадському транспорті родинам загиблих героїв.

 

вгору