Menu

На Кам’янщині приховують, чим поремонтували ями на дорогах?

  • Автор  vechirka.net
На Кам’янщині приховують, чим поремонтували ями на дорогах?

– Ніяких зразків вам не дамо!  – керівництво Кам’янського району не дозволило черкаським автомайданівцям взяти для дослідження асфальт, яким ремонтували ями на місцевих дорогах. Інцидент трапився на 230 кілометрі траси Київ – Знам’янка, неподалік Кам’янки.  Там автомайданівці разом із дорожниками відбирали зразки асфальту (так звані керни), яким ремонтували ями. По них мали визначити якість укладеного асфальту, пише "Про все".

Перед Кам’янкою такі зразки вже відібрали у Золотоніському районі. Їх дослідять в київському підприємстві Дорцентр. 

Такі ж самі зразки активісти хотіли отримати і з кам’янських доріг. Але на місце взяття проб нагодився керівник району і навідріз зборонив автомайданівцям брати звідси керни.

– Голова РДА дозволив взяти керни тільки киянам, а нам навідріз заборонив, – переповідає вчорашній випадок автомаданівець Дмитро Захаров. – На наші пояснення, що ми хочемо зробити незалежну експертизу, він запитав – хто ми взагалі такі.

Саме ця ділянка дороги викликає підозри не тільки у автомайданівців, а і в дорожників. В. о. начальника відділу технічного контролю якості та нових технологій Служби автомобільних доріг Василь Митюк також був вчора у комісії, яка відбирала керни. Він каже, що на цій частині кам’янських доріг ямковий ремонт робився в липні.

– Я виїздив туди й бачив, що там була неякісно зроблена основа, – зазначає пан Василь.

На думку автомайданівців, можливо, це й стало причиною того, що голова місцевої РДА перешкодив ініціативі автомайдану, побоюючись, що їхня незалежна експертиза виявить порушення у ремонтуванні ям. Активісти говорять і про те, що підрядною організацією, яка ремонтувала ями, керує батько голови району.

У свою чергу голова Кам’янської РДА Сергій Сундуков у коментарі “Про все” свою позицію пояснив так:

– Автомайдан не є тією структурою, яка повинна досліджувати. Вони громадська організація і повинні контролювати, але для досліджень є офіційні служби, – зазначив Сергій Сундуков. – Я не проти Автомайдану і нікого не захищаю, але, на мою думку, це Служба автомобільних доріг їх найняла, щоб блокувати роботу Облавтодору.

вгору