Menu

Олександр Радуцький спробував позмагатися на ярмарку з дахнівчанами і … програв

  • Автор  vechirka.net
Олександр Радуцький спробував позмагатися на ярмарку з дахнівчанами і … програв

Ярмаркові веселощі чекали цими вихідними дахнівчан.

Бої мішками з соломою, традиційне перетягування канату, катання на конях, аквагрим, батут, концерт, казкові герої для малечі, зрештою лотерея, на яку дехто з учасників ярмарку закуповував по 50 білетів, а все для того, щоб було більше шансів зловити посмішку фортуни. Можливість взяти участь у майстер-класах, купити-продати  мед, медовуху, колоритні сувеніри ручної роботи, товари для школи, побутові товари, сільськогосподарську продукцію та багато іншого. Справжнє свято, де можна весело провести час усією родиною і насолодитися ярмарковою атмосферою, влаштував для дахнівчан голова КСН району «Дахнівський» Микола Мирза.  
Тільки під час лотереї розіграли 400 різних призів. Супер-приз, принтер, дістався місцевій школі. Найспритніші з дітлахів отримали в подарунок м’ячі від народного депутата Владислава Голуба. Особливий презент  дістався від дахнівчанина Володимира Гусаченка колективу місцевого відділення зв’язку. Дахнівські листоноші тепер курсуватимуть мікрорайоном у яскравих гумових чобітках.
Секретар міської ради Олександр Радуцький взяв участь у незвичайному конкурсі на найбільшу родину на ярмарку. Але його дев’ять родичів, з якими він приїхав на свято, поступилися дахнівській родині з тринадцятьох осіб. Вони поверталися з ярмарку  з кавовим сервізом.

вгору