Menu

В Оршанці презентували книгу про Ігоря Момота - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
В Оршанці презентували книгу про Ігоря Момота - фоторепортаж

18 серпня в Оршанецькому навчальному центрі Держприкордонслужби відбулася презентація книги Андрія Кравця "Генерал Момот: наш міф". Саме цього дня легендарному Момоту мало б виповнитися 50 років, пише vikka.ua.

- Ігор би святкував цей день на повну. Він у цей день завжди намагався зібрати всіх друзів, які давно не бачились. Був життєрадісним, – зазначила дружина Ігоря Момота Надія. – У назві ви бачите слово МІФ – тобто Момот Ігор Федорович. Це щось нероздільне було. Він завжди читав міфи, історичні книги – його улюблені були. А тепер в історію увійшов він...

Поки що вийшли лише сигнальні примірники книги. Видання поділене на дві частини: текстову та фотографічну. Суперобкладинку та ілюстрації для книги створила полячка Беата Куркуль. Також книга має закладку у вигляді прикордонного стовпчика. На ній вказана дата народження Ігоря Момота. За словами автора, формат книги обирався як такий, що є найзручнішим для фронту. Видання розраховане на те, щоб його читати за один день. Друк видання профінансував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

 

вгору