Menu

Черкаси встановили рекорд зі створення найбільшого рухомого прапора - фоторепортаж Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.net
Черкаси встановили рекорд зі створення найбільшого рухомого прапора - фоторепортаж

24 серпня на честь відзначення Дня Незалежності черкащани встановили рекорд зі створення Державного прапора з найбільшої кількості велосипедистів. Таким чином, найбільший рухомий прапор промайорів вулицями міста від площі Богдана Хмельницького до Соборної, де рекорд було зафіксовано представниками Книги рекордів України.

Переважна більшість учасників рекордного велопробігу – молодь. У такий спосіб молоді черкащани продемонстрували не лише свою національну свідомість і справжній козацький дух, а й прагнення до здорового способу життя. Проте очолив колону велосипедистів найстаріший учасник – Микола Сухонос, якому вже виповнилося 64 роки. Він давно займається велосипедним спортом й своєю участю у велопробігу хотів показати приклад  міцного здоров’я і козацького духу молодим.

Серед учасників велопробігу був і міський голова Черкас Сергій Одарич:
– День Незалежності – це надзвичайне свято, це день народження нашої країни, і його треба відзначати якимось грандіозним позитивом. Міська влада Черкас відгукнулась на ініціативу активних мешканців міста і долучилась до організації цього велопробігу. Звісно, я вирішив брати у ньому участь, бо як же без мене?

Зустрів свято верхи на велосипеді й секретар міської ради Олександр Радуцький, який також узяв участь у велопробігу. І теж завдяки тому, що два роки тому друзі подарували йому хорошого двоколісного коня.

Серед учасників велопробігу можна було побачити й очільника міліції Черкащини Владислава Пустовара. Він скромно тримався у святковому натовпі байкерів.
– Я ж теж житель Черкас, і сюди прийшов як громадянин міста, а не як очільник міліції. А за порядком слідкують мої колеги. Як і по всій країні, в Черкасах введено посилений режим охорони громадського порядку, тому я спокійний і впевнений, що все буде гаразд. Безпосередньо велопробігом опікуються чотири патрульних на велосипедах і три машини ДАІ.

Насправді дійсно все було гаразд, і по прибуттю на Соборну площу рекорд України зі створення найбільшого рухомого прапора було встановлено. Представник Книги рекордів України Лана Вєтрова оголосила про це присутнім:
–  Учасників велопробігу ми рахували на старті. Тому ті, хто приєднувався до колони протягом її руху містом, не враховані. Але навіть без їх зарахування рекорд відбувся. Черкащани показали, що вміють об’єднуватися задля спільної мети. До Національного реєстру рекордів ми сьогодні вносимо новий рекорд – прапор України, що створений найбільшою кількістю учасників-велосипедистів. Їх, за нашими підрахунками, налічується 512!

Згодом у Долині троянд, куди вирушили учасники велопробігу, ініціатор й натхненник цього заходу, голова правління фундації «Паритет» Сергій Слинько вручив нагороди та подяки усім небайдужим черкащанам – активістам, підприємцям, спортсменам, які долучилися до його організації. 

 


 

 

вгору