Menu

У День прапора черкащан просили почитати вірші про Україну

  • Автор  vechirka.net
У День прапора черкащан просили почитати вірші про Україну

- Найчастіше про любов до України говорили віршами Тараса Шевченка. І практично щоразу це – «Садок вишневий коло хати…» або «Тече вода з-під явора», - констатує організатор акції, депутат Черкаської обласної ради, керівник Черкаської міської організації партії «Народний Фронт» Олександр Турченяк. – Цю акцію ми приурочили до найбільших свят нашої держави - Дня прапора та Дня Незалежності України. Людей просили почитати вірші про Україну, а натомість вони отримували бутоньєрки із жовто-блакитними стрічками.

- Ми хотіли, аби у ці дні люди згадали про те, чому ми любимо свою країну, - констатує активіст «Народного Фронту» В’ячеслав Грачов. – Чудово, якщо наша акція надихне когось перегорнути томик української поезії.

- Особливо приємно нас здивував чоловік років 70-ти у вишиванці, що почав не просто декламувати, а співати, награючи собі на гармоніці, - розповідає активіст «Народного Фронту» Олександр Кравець. – Цьому чоловікові, двом дівчаткам–підліткам (за вірш Симоненка) та двом сестричкам, одна із яких прочитала нам власний вірш про Бога та людей – ми й подарували головні призи нашої акції – квитки на прогулянку катером по Дніпру. Увесь процес акції ми за фільмували і плануємо створити патріотичний ролик, який покажемо на обласному телебаченні.

вгору