Menu

«Свободу патріотам!»: у Черкасах провели марш на підтримку підозрюваних у вбивстві Бузини

  • Автор  vechirka.net
«Свободу патріотам!»: у Черкасах провели марш на підтримку підозрюваних у вбивстві Бузини

У Черкасах провели ходу на підтримку Дениса Поліщука та Андрія Медведька, яких затримали 18 червня за підозрою у вбивстві письменника та журналіста Олеся Бузини, повідомляє "Громадське ТБ: Черкаси".

Ходу перед початком матчу «Черкаського Дніпра» та «Оболоні» організували активісти «Цивільного корпусу «Азов», ВО «Свобода», «Правий Сектор», «Самооборона Майдану», «Громадський Контроль» та «Ультрас». Ходу розпочали з площі ім. Богдана Хмельницького і завершили біля Центрального стадіону.

- Основна мета маршу – привернути увагу до міліцейського свавілля та антинародної політики нашої влади. Це мирна хода, якою ми хочемо показати, що ми не злочинці, ми просто хочемо правди та справедливого суду, – координатор заходу Сергій Мазур.

Лунали гасла: «Свободу політв’язням!», «Бандити і міліція – одна коаліція», «Авакова на нари» та інші.

- Андрій і Денис – наші побратими. Я особисто був з ними разом на Майдані. Зараз влада хоче усіх патріотів, націоналістів і людей, які намагаються змінити Україну просто знищити. А зараз треба, щоб нація об’єдналася. Але багато є пасивних і не проінформованих людей, тому так виходить, що зі справою Поліщука і Медведька тільки тисяча осіб ознайомлена і нею зворушена, – активіст і учасник ходи Андрій Крижевський.  

Нагадаємо, 16 квітня у Києві двоє невідомих вбили українського журналіста Олеся Бузину. Двох київських активістів Дениса Поліщука та Андрія Медведька підозрюють у вбивстві і утримують під вартою. Адвокати запевняють, що обидва затриманих мають беззаперечне алібі: у той день вони перебували в зоні АТО. 

вгору