Menu

Одарич обіцяє, що черкасці взимку не мерзнутимуть

  • Автор  vechirka.net
Одарич обіцяє, що черкасці взимку не мерзнутимуть

Найближчим часом у Черкасах розпочнуть реалізацію великого проекту - проведення детального і професійного енергоаудиту у всіх школах міста. Цей проект Черкаси втілюють спільно з європейською фінансовою установою. Наше місто виграло грант на загальну суму близько 100 тис. доларів. Усі школи міста будуть перевірені на предмет якості систем теплопостачання, буде виявлено місця втрати теплоенергії і розроблено заходи, аби ці втрати звести до мінімуму.

- Кожна будівля, навіть якщо вона типова - має свої особливості. Десь є особливості стану міжпанельних швів, десь є втрати на внутрішніх мережах. До кінця року ми плануємо за наслідками цього проекту розробити технічне завдання по кожному приміщенню черкаських шкіл. На підставі техзавдання можна буде робити проект і проводити конкретні роботи. Я планую за наступні три роки провести термомодернізацію усіх шкіл міста. Це цілком реально. А якщо вдасться, то ще й залучити до роботи міжнародні фінансові організації, - ділиться далекоглядними планами мер Сергій Одарич. - На наступний рік ми вже маємо фінансування. Підписані усі документи щодо проведення заходів модернізації у трьох школах. Йдеться про повне утеплення фасадів, заміну вікон, встановлення теплових пунктів. У решті 30 школах за наступний та 2017 рік ми маємо напрягтися та також реалізувати подібні проекти.

Окрім того, мер запевнив – не зважаючи на те, чи мінятиме уряд санітарні норми температурного режиму у помешканнях громадян та навчальних і медичних закладах країни, черкаські школи та дитсадки житимуть за звичним температурним режимом - мінімум 18 градусів. Ініціативу уряду знизити температурний режим до 16 градусів у помешканнях громадян мер назвав маразмом і запевнив - місто робитиме усе, аби городяни не мерзли.

вгору