Menu

На війні - «Дідьо», удома – вже дід

  • Автор  vechirka.net
На війні - «Дідьо», удома – вже дід

Рівно 1 рік 1 місяць та 6 днів відслужив на фронті Борис Григорович Жоломко – водій автотранспортних засобів спеціальної групи затримання Тальнівського міжрайонного відділення Державної служби охорони при УМВС України в Черкаській області. Чоловік у вересні 2014 виявив бажання захищати нашу Батьківщину в зоні проведення антитерористичної операції.

Повернувся, слава Богу, цілий і майже неушкоджений. Шрам від осколка «градини» на гомілці пораненням не вважає. А в «гарячих точках» під прицілом ворожої артилерії та диверсійно-розвідувальних груп перебував постійно – служив кулеметником, командиром відділення зенітно-ракетного автомобільного взводу.

Як заведено у військових колективах, мав позивний «Дідьо». Адже був найстаршим на своєму блокпосту, а за час перебування на передовій у захисника народилась онучка.

На запитання, що спонукало зробити такий непростий життєвий вибір – піти добровольцем до лав Збройних Сил, просто, без пафосу, відповів – відчуття патріотизму. І додав – я люблю Україну, і зобов’язаний захищати свою родину. А вона у мене велика – дружина, дві доньки, син та онучка.

Колектив УДСО привітав добровольця з щасливим поверненням з війни. Висловив щирі слова подяки начальник управління, зачитали наказ про заохочення та надання матеріальної допомоги.

Борис Григорович на заслужений відпочинок дозволу собі не дав – одразу став до роботи, адже посада зберігалась. Сказав - в такі часи відпочивати ніколи.

вгору