Menu

25 жінок отримали свідоцтва про народження діток у пологових

  • Автор  Тетяна РОГОВСЬКА
25 жінок отримали свідоцтва про народження діток у пологових

Породіллі можуть отримати свідоцтва в двох пологових Черкас

У Черкасах з 15 жовтня 2015 року Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області реалізовано пілотний проект міністерства юстиції України щодо видачі свідоцтв про народження дитини у закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи. Так, за словами заступника начальника відділу ДРАЦС управління Державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Тетяни Габелок, за десять днів прийому 25 жінок – 15 у пологовому будинку по вул. 30 років Перемоги ат 10 – у пологовому по вул. Чехова отримали свідоцтва про народження своїх малюків не виходячи.

Нагадаємо, перші п’ять свідоцтв про народження малюків породіллям у Першому пологовому будинку Черкас по вул. Чехова вручив міністр юстиції України Павло Петренко.

Тоді він пояснив простоту процедури отримання свідоцтва без черг і бюрократії: сьогодні подаєте заявку до відкритого при пологовому будинку фронт-офісу, головне – визначитися з іменем, а за 24 години вам видають свідоцтво про народження.

Міністр юстиції пообіцяв, що фронт-офіси будуть відкриті в інших пологових будинках, аби покрити всі обласні центри. Наступного року дійдуть до райлікарень, у яких приймають пологи.

Прийняття документів та видача свідоцтв про народження здійснюють відділення комунального закладу «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» за адресою вул. 30 років Перемоги 16/1 працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Соснівському району міста Черкаси Черкаського міського управління юстиції з 15.00 до 16.00 щоденно з вівторка по суботу та відділення комунального закладу «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» за адресою вул. Чехова, 101, працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Придніпровському району міста Черкаси Черкаського міського управління юстиції з 12.00 до 13.00 щоденно з вівторка по суботу.

Отже, отримати свідоцтво про народження дитини у Черкасах можна як у Соснівському та Придніпровському відділах державної реєстрації актів цивільного стану Черкаського міського управління юстиції (вул. Хрещатик, 255) так і безпосередньо у відділеннях комунального закладу «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини», де проходили пологи, повідомляють у Головному територіальному управлінні юстиції області.

вгору