Menu

Уночі Опоблок раптово потрапив до обласної ради? Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Уночі Опоблок раптово потрапив до обласної ради?

«Влада сьогодні вночі разом із черкаською обласною ТВК, в стилі регіоналів, в тупу сфальсифікувала волевиявлення людей. За протоколами, що я маю з районних ТВК, Опозиційний блок набирав 3,9 %, а сьогодні вночі вони «подолали» дивним чином 5%-ий бар'єр. Після сьогоднішньої ночі не проходять УКРОПівці Руслан Зоря, Андрій Сегеда і афганці», – повідомляє у «Фейсбуці» депутат Черкаської міськради від «Свободи» Андрій Куча, пише "Прочерк".

«Опозиційному блоку намалювали 6 депутатів. Все інше від не пройдених дісталось Солідарності і вони тепер мають 24 депутати. В «Свободи» вкрали 1 депутата. Адміністрація ніпричому?» – дивується Андрій Куча.

Він публічно звернувся до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, його заступника Юрія Саса та очільника обласної міліції Владислава Пустовара відреагувати на озвучену інформацію.

Звернувся Андрій Куча також і до політичних опонентів, а зокрема радикалів Миколи Булатецького і Сергія Тищенка та до «батьківщинівця» Анатолія Бондаренка.

«Наша влада нічим не відрізняється від регіоналів, зараз розбираємося», – оперативно відреагував Анатолій Бондаренко.

«Інформація про можливість протягнення Оппоболоку до нас надходить давно. здебільшого у вигляді інформаційних вкидів із розрахунку «як відреагують? – реагує на заяву «свободівця» представник черкаського осередку КВУ Максим Михлик. – Ми реагуємо погано. Але ми чекаємо офіційних результатів і поки не реагуємо. Але можу сказати, що якщо ці дані підтвердяться в підсумковому протоколі, і факт фальсифікації підтвердять протоколи з мокрими печатками (сподіваюсь вони є у зацікавлених гравців). Тоді ми однозначно приєднуємось до захисту правдивих результатів і підключаємо всі наші канали, аж до загальноукраїнських і міжнародних інстанцій».

Разом з тим, видання "Інфоміст" повідомляє, що о 3:20 ранку 12 членів комісії (із 14-ти присутніх) проголосували за остаточний протокол.

Так найбільше голосів виборців у “Солідарності” (23,15%). До обласної ради ця політсила проведе 24 депутати. Наступними йдуть “ЧЕРКАЩАНИ” (16,08%) – 17 депутатів. У “Батьківщини” 12,34% і, відповідно, 13 депутатів. У Радикальної партії 10,18% і 10 депутатів. “Відродження” зі своїми 8,01% посідають 5 позицію і проводять 8 депутатів. Слідом за ними йде “Свобода” (6,28%) – 6 депутатів. Останньою політсилою, що подолала відповідний бар’єр, попри численні прогнози став не “УКРОП” (4,8%), а Опозиційний блок із 6,18% та 6 мандатами. Джерела повідомлення не вказується...

Нагадаємо, що голова ОВК Микола Свергунов не раз відмовляв журналістам у отриманні інформації з комісії, хоч вибори є публічним процесом.

вгору