Menu

Навколо зони спалаху африканської чуми встановили санітарні блокпости Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Навколо зони спалаху африканської чуми встановили санітарні блокпости

Навколо села Хутори Черкаського району встановлено 4 карантинні ветеринарно-міліцейські пости, пише "Прочерк".

Такі заходи безпеки здійснені відповідно до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Черкаській облдержадміністрації з метою реалізації плану з ліквідації африканської чуми свиней.

Три намети, а також пересувний пункт обігріву вставлено на автошляхах, які ведуть із 3 кілометрової карантинної зони.

На цих пунктах контролю, які цілковито забезпечені для проведення робіт та організації життєзабезпечення, крім фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій, на цілодобовому чергуванні знаходяться представники ветеринарної медицини, ДАІ та міліції.

Завданням фахівців на цих постах є контроль за перевезенням продукції тваринного походження без необхідних супроводжувальних документів.

Як відомо, напередодні на території підсобного господарства місцевої виправної колонії, в селі Хутори Черкаського району, було виявлено збудника вірусу африканської чуми свиней.

У межах карантинних заходів вже знищено 168 свиней, які знаходилися в осередку епідемії. Водночас у зоні контролю та нагляду, яка поширюється на село Хутори, фахівці ветеринарної медицини проводять облік свиней, що утримуються на територіях приватних домогосподарств. Карантинними заходами також планується їхнє знищення. Про це повідомляють у прес-службі ДСНС області.

вгору