Menu

На Черкащині триває осінній призов до лав Збройних сил України

На Черкащині триває осінній призов до лав Збройних сил України

На сьогодні вже призвано 234 молодих чоловіки та направлені для здобуття військової спеціальності до навчальних центрів Збройних сил  України.

Про це повідомляє начальник відділу комплектування та призову – заступник обласного військового комісара Вадим Кравецький.

Очікується, що до кінця тижня кількість призовників збільшиться до 270-ти. У цілому ж цьогорічної осені на Черкащині має бути призвано 390 осіб. Зокрема: 30 – на Державну службу спеціального транспорту, 90 – до Національної гвардії та 270 – до Збройних сил України.

– Лідерами з виконання призовного плану в області є: Городищенський, Драбівський, Жашківський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський, Христинівський райони, – зазначає Вадим Петрович, – найменше призовників – на Уманщині та Чигиринщині.

Із наступного тижня в області почнуть призивати молодь до Національної гвардії та до Держслужби спеціального транспорту.

Варто зауважити, що військовослужбовці строкової служби не направлятимуться до військових частин, які беруть участь в АТО.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

вгору