Menu

Черкащан запрошують позмагатися за найкраще новорічно-різдвяне оформлення

  • Автор  vechirka.ua
Черкащан запрошують позмагатися за найкраще новорічно-різдвяне оформлення

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації спільно з Черкаською обласною організацією Національної спілки архітекторів України запрошує взяти участь у щорічному всеобласному конкурсі "Найкраще новорічно-різдвяне оформлення, підприємства, офісу, установи, закладу громадського харчування, торгівельної мережі, територій до них прилеглих, дворових територій" на території області в 2015 році.


Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

У Конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі, у тому числі: фізичні і юридичні особи, приватні підприємці, підприємства і організації, які зареєстровані і здійснюють діяльність на території Черкаської області.

 Номінації:

  • “Найкраще зовнішнє Новорічно-Різдвяне оформлення будівлі”
  • “Найкраще внутрішнє Новорічно-Різдвяне оформлення інтер’єру”
  • “Найкраще Новорічно-Різдвяне оформлення прилеглої території”
  • “Найкраще Новорічно-Різдвяне оформлення Центральної площі міста чи села Черкаської області”

Призи:

У кожній номінації визначаються переможці, що зайняли I, II, III місце. Переможцям Конкурсу вручаються дипломи переможця I, II і III ступені і грошові призи:

I місце – 1500грн

II місце – 900 грн

III місце – 500 грн

Переможцями Конкурсу вважаються вибрані Конкурсною комісією три об’єкти найвдаліше, оригінально і комплексно прикрашені до Нового року. Переможцям Конкурсу вручаються пам’ятні призи (грошові премії), дипломи і заохочувальні подарунки від облдержадміністрації.

Для участі в конкурсі необхідно з 20 грудня 2015 року до 28 грудня 2015 року відправити фотографії новорічного оформлення об’єкту на електронну пошту управління містобудування та архітектури: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , обов’язково вказавши його точну адресу та додати контактну інформацію конкурсанта або надіслати за адресою: Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, каб. 208, вул. Хрещатик, 223, м. Черкаси, 18000

Детальніша інформація за телефоном: (0472) 54-12-33, моб. (093)4017946 (Відповідальний за підготовку та проведення конкурсу – спеціаліст відділу містобудівної діяльності Кушнір Вячеслав Вікторович)

Підведення підсумків: Підведення підсумків Конкурсу відбудеться в кінці січня 2016 р. Результати підведення підсумків буде оприлюднено в засобах масової інформації.

вгору