Menu

Черкащанам поважного віку пропонують безкоштовне вивчення комп’ютерної грамотності, іноземних мов та фотомистецтва

  • Автор  Тетяна РОГОВСЬКА
Черкащанам поважного віку пропонують безкоштовне вивчення комп’ютерної грамотності, іноземних мов та фотомистецтва

9 лютого, о 15.00, в Черкасах розпочнуться відкриті заняття Народного університету

Активних, спраглих знань черкащан, незалежно від віку та освіти запрошують на безкоштовне навчання до Народного університету. За програмою «Освіта впродовж усього життя - шлях до розвитку громади» черкащанам пропонують на свій розсуд обрати такі напрямки навчання, як іноземні мови, комп’ютерна грамотність, фотомистецтво, психологія та конфліктологія; історія мистецтва; релігієзнавство; екологія; фізика та цікава астрономія; прикладне програмування; маркетингове управління соціумом; громадянські права та обов’язки громади міста Черкаси; всесвітня історія та безперервна освіта-веління часу.

Проект спільно започаткували департамент освіти й гуманітарної політики Черкаської міської ради та обласна громадська організація «Академія наукових технологій».

- Організатор, ініціатор Сергій Мордвінов, який мав довід такої роботи, опікувався роботою Народного університету на базі ЧДТУ впродовж 2014-2015 рр., звернувся до нас з проханням організувати такі заняття, - зазначила директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Марина Бакланова. – Ми запускаємо проект неформальної освіти. Наше завдання – підготовка людей для роботи в громаді, з громадою і на користь громаді.

Координатор Народного університету Сергій Мордвінов, проживаючи в Німеччині, сам відвідував заняття Дортмундського Народного університету й вивчав там німецьку мову. У вузі навчалося 10 тисяч людей, там працює 800 викладачів і співробітників. У Німеччині діє 924 народних університети. Їх відвідують 20 млн людей. Обіг коштів університетів – 8 млн. євро на рік.

За словами Сергія Мордвінова, мета черкаського проекту: підготовка активних черкащан для роботи в громадських організаціях, це так звана майбутня школа волонтерів.

Сьогодні місто надає приміщення для навчання, аналізує кількість бажаючих навчатися і започатковує ті курси, які можна читати на викладацькій основі. Заняття проходитимуть на базі Центральної міської бібліотеки ім.. Лесі Українки. Першу лекцію «Безперервна освіта – веління часу» для біль як десятка найсміливіших черкащан прочитав професор ЧНУ Тимофій Десятов. Навчання триватиме два семестри: перший – з лютого по квітень і другий – з листопада по грудень.

Куди йти: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200, бібліотека ім. Лесі Українки.

Куди дзвонити: 45-91-87, 096 047 26 34.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт: cbs.ucoz.ua.

 

 

вгору