Menu

«Ми зменшили прогнози по власних ресурсах майже на 30 млн грн», - головний фінансист Черкас про бюджет

  • Автор  vechirka.net
«Ми зменшили прогнози по власних ресурсах майже на 30 млн грн», - головний фінансист Черкас про бюджет

Народні депутати ухвалили держбюджет на 2014 рік. За проголосували 249 народних обранців. Розгляд та ухвалення держбюджету тривало 5 хвилин. Тож черкаські чиновники вже думають про ухвалення міського бюджету.

Про те, яким він може бути, ще перед Новим роком кореспонденту Vechirka.net розповіла  директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган:

- Ми свої ресурси вже чітко знаємо, вони зменшаться. Тобто якщо 2013 року ми планували заробити власних ресурсів 131 млн, то 2014 року це буде 104 млн. Тобто ми зменшили прогнози по власних ресурсах майже на 30 млн грн. Надходження зменшаться за рахунок втрат від того, що ми продали землю «Азоту». Ну і ми не сподіваємось на кращу роботу казначейства.

У нас бувають кошти, які ми називаємо тимчасово вільними, у тому ж бюджеті розвитку. Це буває пов’язано із сезонними роботами, з проведенням тендеру, з тим, що виконавець робіт не готовий взяти ці кошти. У нас таких вільних коштів у 2013 році було і 80, і 100 млн грн. Ми зобов’язані їх розміщати на депозитних рахунках банків. У нас найвищий в Україні відсоток  - 18,5%, більше ніхто таких не дає. 2013 року ми заробили 4 млн грн., а якби казначейство виконувало вчасно наші платіжні доручення, ми б могли заробити ще як мінімум 15 млн грн. Тож на 2014 рік ми вже плануємо, що тих коштів ми не отримаємо, бо з казначейством справи навряд чи поліпшаться.

вгору