Menu

Заступник губернатора написав заяву про звільнення Рекомендуємо

  • Автор  vechirka.ua
Заступник губернатора написав заяву про звільнення

Заступник голови Черкаської ОДА Юрій Сас, який із березня 2015 року курував мобілізаційну роботу, співпрацю із громадськістю та екологічну сферу, написав заяву про звільнення, пише "Рідна Черкащина".

Про це він повідомив у фейсбуку, коментуючи чутки про своє звільнення з ОДА. Окремі черкаські ЗМІ висували версії, що воно пов’язано зі скандалом на виборах до облради в жовтні 2015 року. Тоді були намагання сфальшувати вибори на користь БПП “Солідарність” і Опоблоку.

“Оскільки вже двоє журналістів дзвонили, мабуть варто щось написати urbi et orbi. Так, я у відпустці. Так я більше тижня тому написав заяву про звільнення. Голова підписав її, тепер чекаємо на погодження з АП, – повідомив Сас. – Ненавиджу новини в майбутньому часі типу “Одарич кине палити”. Тому хотілося новин і коментарів по факту. Але пліткарів не зупинити. Причин декілька. І про це буде докладний допис. Також розповім, що знаю про епопею з підбиттям підсумків виборів до облради, бо кинуті тоді в мій бік абсурдні звинувачення час від часу ретранслюються моїми “фанатами”.

567+

вгору