Menu

Чоловік екс-ректорки ЧДТУ Тамари Качали кличе Глєбова на ринг. Глєбов чекає вибачень

  • Автор  vechirka.ua
Чоловік екс-ректорки ЧДТУ Тамари Качали кличе Глєбова на ринг. Глєбов чекає вибачень

У перерві між черговим судовим засіданням у справі поновлення на посаді ректора ЧДТУ Тамари Качали між її чоловіком Володимиром Дармограєм і директором Громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгенієм Глєбовим у холі суду виник конфлікт.

- Я намагався з’ясувати, чому пан Глєбов так р’яно захищає пана Назаренка. Він образився. Пан Глєбов і пан Харченко висловлювали якісь незрозумілі образи на мою адресу і розказували, що я їжджу на автомобілі представницького класу Subaru Outback 2010 року випуску, яку я купив із пробігом. Яке відношення авто Субару має до представницького класу, я не знаю. Кричав щось про корупцію, а на моє запитання, в чому саме вона полягає, Глєбов не відповів. Глєбов знаходився в коридорі і сказав мені щось образливе. Я поклав руку йому на плече і спитав: «Що ти хочеш?». Він не витримав, ударив мене, я намагався його відштовхнути, у відповідь він теж відштовхнув мене. Поплічник Глєбова Харченко, судимий за хабарництво, перебуваючи на посаді заступника начальника слідчого відділу одного з райвідділків, нас розборонив. Позицію пана Глєбова я взагалі не розумію, тим більше, що вона не співпадає з напрямками діяльності структури, яку він очолює і дискредитує її. Та громадська організація, яку він представляє – нормальна, серйозна структура, але Євген Глєбов – не дуже врівноважена особа. Пан Глєбов є кумом нинішнього в.о. ректора ЧДТУ Сергія Назаренка (за словами Назаренка), який притягався до кримінальної відповідальності за за ч.1 ст. 368 ККУ, але справа була закрита у зв’язку із закінченням строків давності. Мотиви представників агенції в цій справі мене дивують і пояснення їм немає. Єдине, чим вони сьогодні займаються – затягуванням процесу. Навіщо їм це потрібно, важко сказати. У суді намагаються влаштувати фарс, залякати суддю. Пан Глєбов буде зараз займатися дешевим піаром і розказувати всім, що його побили. Була викликана поліція. Пан Глєбов написав у поясненнях, що це я на нього кинувся, я, відповідно, написав свою заяву. У суді є свідки. Воно все покаже. Якщо пан Глєбов хоче поговорити як чоловік із чоловіком, я запрошую. Можемо організувати з цього приводу зустріч на рингу.

Водночас Євгеній Глєбов має іншу точку зору на ці події.

– На перерві у справі Качали, ми з іншими громадськими діячами чекали на продовження суду у коридорі, та мали розмову про своє. До мене підійшов якийсь чоловік, сказав щось нецензурне, схопив мене за шию та вдарив головою. Далі я намагався відштовхнути його та отримав вже кулаком у висок. Я вперше бачив цю людину, і звичайно не очікував такої поведінки, - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Євген Глєбов. - Далі я викликав поліцію, яка була поруч та все бачила. Цим чоловіком виявився цивільний чоловік екс-ректорки Тамари Качали – 30-річний Дармограй В.І. Також свідком цієї ситуації були деякі представники громадськості, представники Міністерства освіти і науки України, ЧДТУ та інші звичайні громадяни. Цікава на цю подію була реакція Тамари Качали, яка почувши гамір, вийшла з залу суду та сказала своєму чоловіку: «…облиш, Євген нормальний хлопець..». Тобто у неї все під контролем. Згодом ми викликали слідчого, який прийняв від мене заяву про хуліганські дії, а свідки представникам поліції написали пояснення. Звісно, мені не зрозуміло, що це було, і чи вважати це проявом агресії, чи то дурості по відношенню до громадського діяча.

Євген Глєбов запевняє, що подібних дій більше не буде у майбутньому не тільки по відношенню до нього, але й до будь-якого громадянина.

- Даю Дармограю три дні на пояснення своєї поведінки, та чекаю на вибачення, - підсумував Глєбов.

вгору