Menu

11-річний школяр з містечка Христинівка на Черкащині очолив відділення ПриватБанку у Дніпропетровську

  • Автор  vechirka.ua
11-річний школяр з містечка Христинівка на Черкащині очолив відділення ПриватБанку у Дніпропетровську

11-річний школяр Ілля Фалаштинський з містечка Христинівка на Черкащині очолив відділення ПриватБанку “Жовтневе” у Дніпропетровську. Щоправда тільки на один день. Таким чином ПриватБанк спільно з компанією MasterCard вирішив допомогти хлопчику та втілити його мрію в дійсність.

Нагадаємо, восени 2015 року в Україні стартувала акція для школярів «Уперед до знань!». За її умовами будь-яка дитина могла розповісти про свою заповітну мрію про навчання та отримати шанс на її реалізацію.

«Моя мрія - навчитись керувати банком. Я пройшов курси БізнесШколи, майже все знаю про банківську систему ПриватБанку, допомагаю рідним здійснювати різні банківські операції. Та я мрію спробувати себе у ролі банківського працівника та керуючого банком, спробувати обслуговувати клієнтів на рівні банківських працівників, адже в майбутньому я дуже хочу стати банкіром”, -  поділився своїм бажанням Ілля.

І став переможцем першого туру акції.

Роль начальника, за словами Іллі, виявилась не дуже важкою. Тим більш, що вдома Ілля вже встиг вивчити всі банківські продукти та навіть здійснив ревізію місцевого відділення. А найбільш цікавим хлопчик назвав спілкування з клієнтами.

“Мені дуже подобається спілкуватися з людьми, допомагати їм. У нас маленьке відділення і іноді черги, тож я хотів би, коли повернусь, допомагати співробітникам у відділенні”, - розповів Ілля.

За свій перший робочий день школяр встиг перевірити роботу каси, провести нараду з співробітниками, особисто обслужити трьох клієнтів та з'їздити на ділову зустріч, щоб запропонувати зарплатний проект. Звичайно, за допомогою свого заступника.

"Я трохи навіть в шоці: дитина на льоту ловить. Буквально за хвилину зорієнтувався, провів серйозну розмову зі співробітниками за якістю обслуговування, абсолютно правильно структурно її побудував. З клієнтами спілкується чудово, - ділиться враженнями заступник Іллі - керівник відділення “Жовтневе” Інна Добронравова. -  А головне - він ініціативний і не боїться: бачить клієнта і йде, представляється, запитує, чим може допомогти. Навіть мене трохи навчив - про Сендер розповів деякі моменти, які я не знала, показав, як ще можна їм користуватися. Мені було цікаво".

«Усі діти мріють. Ми хочемо почути кожну дитину та дати шанс кожному здійснити свою мрію. Якщо це - купити яхту або мотоцикл, то такі бажання ми не виконуємо. Але якщо дитина хоче навчитися програмуванню, англійської мови, розписувати фарфор, займатися авіамоделюванням, акторською майстерністю або гарно танцювати, тобто бажання, яке пов'язано з навчанням, - будь ласка”, – зазначає керівник ЮніорБанку Олена Ніхаєнко.

 Щоб узяти участь в акції, дитині достатньо розповісти про свою мрію про навчання на спеціальній сторінці на сайті ПриватБанку та приєднатися до програми фінансової грамотності «ЮніорБанк». Голосувати за мрії можуть всі відвідувачі сайта. За результатами голосування, найяскравіші та найцікавіші мрії переможців, які визначатимуться щокварталу, будуть здійсняти ПриватБанк спільно з компанією MasterCard. Окрім можливості отримати грант на навчання будь-який учасник акції зможе просто на сайті програми записатися на один із діючих майстер-класів, вартість яких оплатять MasterCard і ЮніорБанк.

 Довідка. Національна програма фінансової грамотності «ЮніорБанк» стартувала в 2009 році в Україні й сьогодні об’єднує близько 600 000 школярів. ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів: тут можна навчатися фінансової грамотності в бізнес-школі, відвідувати екскурсії в банк і бізнес-квести. Унікальна пластикова Картка ЮНІОРА, що випускається за згодою і під контролем батьків, дає доступ до «дорослих» можливостей і банківських послуг.

вгору