Menu

Черкаські школярі “страйкують” задля шкільного інвентаря

  • Автор  vechirka.ua
Черкаські школярі “страйкують” задля шкільного інвентаря

Більше 30-ти черкаських шкіл беруть участь в конкурсі, головним призом якого є 4000 грн на покупку шкільного інвентарю.

Нестримні емоції та справжній спортивний азарт. Так гучно у Черкасах стартує перший загальношкільний турнір із боулінгу. Така незвичайна спортивна першість то ідея ЮніорБанку спільно з місцевим боулінг-клубом "Lucky Strike".

Андрій Вовченко, керівник "ЮніорБанку" у Черкаській області: "Це продовження навчання фінансової грамотності нашими юніорами, така собі цікава практика.  Адже в турнірі беруть участь діти, які вже мають картку "Юніора" та знають про неї все.  Мета цього турніру – показати дітям зручність користування карткою юніора та закріпити досвід на практиці.”

Шість команд та близько півсотні учасників. За перемогу у шкільному турнірі першими змагаються семикласники. Головна перепустка на змагання – картка "Юніора". Її тут має кожен, кажуть учасники.

Діана, школярка: "Картка - це зручно, не потрібно стояти і  шукати гроші, я дістала картку юніора, провела і розрахувалася швидко. Дуже зручно, ажде всі дорослі так роблять і вже давно".

Умови юніорського турніру досить прості: щодня за перемогу змагаються дві школи. Кожна намагається набрати на доріжці максимум очок. Щомісяця учасники першості змінюватимуться. У березні за перемогу змагатимуться учні 6-7-их класів, у квітні – 8-9-их, у травні – 10-11-их класів.

Андрій Вовченко, керівник "Юніор Банку" у Черкаській області: "Це наш весняний турнір, який ми проводитемимо щодня, майже по кінець травня. Кожного дня гратиме інша школа. Буде грати по своєму графіку. Кожна школа виставляє 25-ть учасників-юніорів. Команда набирає максимальну кількість балів по своїй школі. Школа, яка набирає максимальну кількість балів стає переможцем".

Про переваги такого безготівкового розрахунку говорять й партнери турніру – працівники боулінг-клубу "Lucky Strike". Замість звичних черг, обслуговування та реєстрація школярів зайняла у них усього кілька хвилин. Усе, кажуть, завдяки картці юніора.

Михайло, спорт-менеджер боулінг-клубу "Lucky Strike": “ Розрахунок карткою - це ніякої здачі. І це значно скорочує час очікування. Ми привчаємо дітей до здорового способу життя, спорту, до гри в боулінг. Сподіваємося, о один із учасників цього чемпіонату буде представляти Україну на міжнародній арені".

Зручна картка юніора і для батьків черкаських школярів. Завдяки їй вони мають змогу контролювати всі витрати малечі, визначити ліміт денних операцій та налаштувати регулярний переказ зі свої картки на карту дитини.

За перемогу у турнірі юніорів змагається рекордна кількість учасників із 35-ти шкіл міста. Переможцем першості стане навчальний заклад, який набере максимум очок. Головний приз турніру – чотири тисячі гривень. Їх школа-переможець зможе витратити на придбання будь-якого освітнього інвентарю.

вгору