Menu

Народні депутати пропонують створити комісію і визнати аварійним міст через Дніпро

  • Автор  vechirka.ua
Народні депутати пропонують створити комісію і визнати аварійним міст через Дніпро

Народні депутати України Ганна Гопко, Павло Кишкар та Остап Єднак звернули увагу Міністерства інфраструктури на аварійний стан єдиного мосту через Дніпро у Черкасах, що з’єднує лівий та правий береги Кременчуцького водосховища, пише “Про все“.

Про це вони повідомили учора під час “Міського мозкового штурму #ВКЛЮЧАЙСЯ”, присвяченого вирішенню найактуальніших проблем Черкас та області.

“Стан мосту через дамбу майже аварійний. Поки чиновники пишуть листи до губернатора, щоб він зібравав окрему комісію, ми вирішили не чекати і вже зараз звертаємо увагу Міністерства інфраструктури на те, що потрібно терміново зібрати спеціальну комісію і виїхати на об’єкт. В Облавтодорі скаржаться, що у них немає коштів навіть для створення такої комісії. Тим часом плити на мосту не витримують навантаження вантажівок та зерновозів, які перевищують норму і возять по 50-100 тонн. Тому ще одна проблема – це системна реформа Укравтодору і створення спеціальних ваговимірювальних машин. На ситуацію потрібно негайно відреагувати”, – заявила позафракційний депутат Ганна Гопко.

вгору