Menu

У Кам’янці депутати «комунізували» вулицю

  • Автор  vechirka.ua
У Кам’янці депутати «комунізували» вулицю

31 березня 2016 року на черговій сесії Кам’янської міської ради відбулася нечувана подія – перейменованій згідно з декомунізаційним законом вулиці повернули стару назву, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Згідно з рішенням сесії вулиця Миколи Лисенка знову дістала назву вулиця Фрунзе. Депутати мотивували незаконне перейменування тим, що люди – проти.

- Колишні регіонали-депутати, які так ревно відстоюють повернення старої назви, не питали думки людей, коли збільшували плату за дитсадки, як і не питали їх бачення розподілу коштів бюджету. Замість дешевого популізму краще б дійсно відстоювали інтереси громади. У той час, коли наші солдати на Сході України борються із новітніми «фрунзе», «будьоними», «калініними» і «кіровими», депутати відновлюють на їх честь назви вулиць. Ми маємо жити в українському історичному просторі, а не звеличувати осіб, котрі знищували Україну і українців, – прокоментував це рішення голова фракції ВО «Свобода» у Кам’янській міські раді Геннадій Куліковський.

За це ганебне рішення проголосували, зокрема, депутати від «Батьківщини», Радикальної партії, ВО «Черкащани» та інші. Свободівці одностайно не підтримали цей проєкт рішення.

вгору